RUMORED BUZZ ON ASV PREZIDENTA VēLēšANAS LIKMES, ASV PREZIDENTA VELESANAS LIKMES, ASV LIKMES, ASV TOTALIZATORI, ASV PREZIDENTS, DONALDS TRAMPS, KAMALA HARISA, KAMALA HARRIS, DONALD TRUMP, REPUBLIKāņI, DEMOKRāTI

Rumored Buzz on ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti

Rumored Buzz on ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti

Blog Article

Šīs bija ļoti skaļas vēlēšanas, jo ASV abi kandidāti bija diezgan nepopulāri cilvēki, kas pusotru gadu to vien bija darījuši, kā viens otru nolējuši ar dubļiem. Nereti pirmsvēlēšanu laikā bija dzirdama frāze, ka izvēle tiek veikta starp “mazāko ļaunumu”. a hundred% 150% 200% 0

Novembrī par kandidēšanu uz prezidenta amatu oficiāli pavēstīja Baidena 2020. gada vēlēšanu sāncensis eksprezidents Donalds Tramps. Sagaidāms, ka uz republikāņu Baltā nama nomināciju līdzās Trampam fauxēs plaša spektra kandidāti.

Proti, demokrātu balsotājus vieno tas, ka viņi nevēlas Trampu par prezidentu, un otrādi. To pierāda arī “Lielās otrdienas” rezultāti.

Pēc divu dienu klusēšanas uzrunā no Baltā nama preses telpas prezidents paziņoja, ka vēlēšanu rezultāti ir viltoti. Viņš uzskata, ka uzvarējis ar rekordlielu pārsvaru, ja skaita “likumīgās” balsis- tās ir tās, kas atdotas par Trampu līdz iecirkņu slēgšanai. Demokrāti ir viltojuši balsis par Baidenu- tā paziņoja prezidents.

Tas tika uztverts kā milzīgs pārsteigums, jo Trampam izdevās atstāt “jaņos” ne tikai savu konkurenti Hilariju Klintoni, wager arī absolūti lielāko daļu socioloģisko aptauju veidotāju, kuri līdz pēdējam mirklim prognozēja Klintones uzvaru.

Ramašvani tikpat kā nemaz nekritizē Trampu. Drīzāk tieši otrādi, cenšas uzsvērt savu mentālo tuvību ar viņu, ļaujot novērotājiem minēt, ka tieši viņš varētu kļūt viceprezidents abu tandēmā.

Savukārt Tramps bija nodrošinājis sev 214 elektoru balsis. Balsu skaitīšanas prelimināro rezulātu paziņošana ievilkās sešās pavalstīs - Aļrequestā, Arizonā, Džordžijā, Nevadā, Pensilvānijā un Ziemeļkarolīnā. Pēc six. novembrī saskaitītajām balsīm Tramps bija vadībā Aļinquireā un Ziemeļkarolīnā, kamēr Baidens Arizonā, Džordžijā, Pensilvānijā un Nevadā.

Septembrī Tramps devās vizītē uz Meksiku, pēc kuras uzplaiksnīja kārtējais skandāls. Meksikas prezidents Trampu apvainoja melos, jo pretēji Trampam apgalvoja, ka, tiekoties ir minējis, ka Meksika par sienu nemaksās.

Tādējādi šogad paredzēts, ka elektori, lai nobalsotu par šī gada prezidenta vēlēšanu uzvarētāju, savu štatu galvaspilsētās pulcēsies 14. decembrī.

Tiek lēsts, ka šī gada prezidenta vēlēšanu iznākumu izšķirs cīņa desmit tā dēvētajos svārstīgajos štatos, kuros vēlētāji sliecas atbalstīs te vienu, te otru no partijām.

Par spīti tam, ka Kenedijs līdz šim vairāk bijis saistīts ar Demokrātu partiju, aptaujas rāda, ka viņš ir populārāks potenciālo republikāņu vēlētāju vidū.

4. marts: sākas bijušā ASV prezidenta Donalda Trampa tiesas prāva par viņam izvirzītajām apsūdzībām

Taču 2000. gada jūlijā Augstākā tiesa atzina, ka štatiem ir tiesības ieviest sodus nelojāliem elektoriem, likumā nosakot, ka tiem jābalso saskaņā ar attiecīgās pavalsts vēlētāju gribu.

Debates par sistēmas keyīšanu ar jaunu spēku atsākās ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti pēc negaidītās Trampa uzvaras 2016. gadā, un ja arī šoreiz vēlēšanu iznākums būs apšaubāms, uzmanība noteikti atkal tiks pievērsta jautājumam par Elektoru kolēģiju.

Report this page